Kalıp Avrasya 2014 Fuarı Detaylar “Materials Science and Engineering A” da makalemiz yayınlandı Detaylar 2. Uluslararası Yüzey İşlemler Sempozyumu Detaylar Böhler Uddeholm Gebze'ye Taşındı Detaylar Uddeholm Metal Enjeksiyon Semineri 2014 Seminer Detayları

Uddeholm Hakkında

İsveç takım çeliği ve desteği sizin olduğunuz her yerde

1668 yılından beri çelik üreten Uddeholm ismi bilgi, yaratıcılık ve özel kalite İsveç çeliği ile özdeşleşmiştir. Yüzyıllar boyunca kazanılan bu tecrübe bizi rekabette hep bir adım ileriye taşımıştır.

Tarihimiz boyunca müşterilerimizle yakın çalışma işimizin en önemli kısmı olmuştur. Çeliğimizi kullananları dinleyerek pek çok şey öğreniyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Daha başlangıçta, yüzyıllar önce denizaşırı müşterilerle bağlantılar kurduk.  Bu köklü küresel faaliyetimiz, müşterilerimize yeni çözümler sunmamızın önünü açarak giderek daha önemli olmamızı sağladı. Dünyanın neresinde olursanız olun yüksek kalite İsveç çeliğini tedarik edebileceğinizi ve teknik destek alabileceğinizi garanti ediyoruz.

Bugün Uddeholm’ün, dokuz yüzü Hagfors, İsveç’teki fabrikada olmak üzere dünya çapında toplam üç bin çalışanı bulunmaktadır. Asya Pasifik’te Uddeholm, yüzde yüz iştiraki olan ASSAB ile temsil edilmektedir.

Daha fazlası için, Uddeholm


 Toz Metal
go