Kalıp Avrasya 2014 Fuarı Detaylar “Materials Science and Engineering A” da makalemiz yayınlandı Detaylar 2. Uluslararası Yüzey İşlemler Sempozyumu Detaylar Böhler Uddeholm Gebze'ye Taşındı Detaylar Uddeholm Metal Enjeksiyon Semineri 2014 Seminer Detayları

Uddehom Türkiye'ye Hoşgeldiniz

İsveç çeliğine ününü sağlayan, 1668 yılından itibaren İsveç’in ortalarında adını aldığı Uddeholm kasabasında çelik imalatına başlayan fabrikadır. Dünyanın lider takım çeliği üreticisi Uddeholm, günümüzde faaliyetini İsveç’in Hagfors şehrinde sürdürmektedir. Yeni çelikler geliştirir, bunları dünyanın her yerinde kalıpçıların ve kalıp kullanıcılarının hizmetine sunar, teknik desteğini sağlar. Impax Supreme, Orvar 2M, Sverker 21 ve Dievar gibi çelikleri geliştirmiş üreticidir…

Uddeholm takım çeliklerinin Türkiye’de çok iyi bilinmesi ve tercih edilmesinin ardında da bu büyük tarihsel birikim yatmaktadır. Türkiye’de elli yıldır Uddeholm takım çelikleri kullanıcısına ulaşmaktadır.

2013 yılına kadar Associated Swedish Steels AB ya da kısa adıyla ASSAB olarak faaliyet gösteren Uddeholm takım çeliklerinin Türkiye satış organizasyonu, üretici fabrikasının adını alarak Uddeholm haline gelmiş ve Böhler-Uddeholm Çelik San. ve Tic. A.Ş. ticari kimliği altında hizmet etmeye başlamıştır.

Dünya üzerinde pek çok ülkede, pazarın taleplerini karşılayacak nitelikteki çelikleri size tedarik edecek, uzun soluklu tecrübenin getirdiği know-how ile bilgi ve tecrübesini sizlerle paylaşmaya ve çalışmaya hazır bir Uddeholm organizasyonu bulabilirsiniz.

Uddeholm, Türkiye’de sadece takım çeliği değil aynı zamanda ısıl işlem, işleme, kaplama, desen gibi kalıpçının ihtiyacı olan tamamlayıcı alanlarda da hizmet vermektedir. Bu hizmeti de Böhler-Uddeholm Çelik San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında vermektedir.

Uddeholm Türkiye, merkezi Gebze Kocaeli'de olmak üzere, Türkiye’de tam on iki farklı birimle, beş farklı kentte siz değerli müşterilerine hizmet etme gayreti içindedir.

 go