Kalıp Avrasya 2014 Fuarı Detaylar “Materials Science and Engineering A” da makalemiz yayınlandı Detaylar 2. Uluslararası Yüzey İşlemler Sempozyumu Detaylar Böhler Uddeholm Gebze'ye Taşındı Detaylar Uddeholm Metal Enjeksiyon Semineri 2014 Seminer Detayları

Demir Çelik ve Madencilik

Üretim duraksamalarını sayıca ve sürece azaltın

Maliyetleri düşürün. Demir çelik ve madencilik endüstrisinde makineler ve parçaları mümkün olan en zor koşullarda çalışırlar. Arıza sürelerini düşürmek muazzam bir tasarrufa imkân tanır. Bu birikimi elde etmek için sorunlar ortaya çıkmadan akıllı bir bakış açısı yaratılmalı ve problemler oluşmadan önlenmelidir.

Uddeholm Yüksek Performans Çelikleri bu gibi yüksek zorluk gerektiren uygulamalar için oluşturulmuş bir konsepte sahiptir.  

Uddeholm Yüksek Performans Çelikleri daha uzun ömür ve çok daha iyi üretim sonuçları verir. Standard mühendislik malzemelerine göre yüksek fiyattadırlar, fakat daha yüksek kalite, daha iyi uygulanabilirlik, daha az duraksama, daha etkili üretim ve makine parçası sunarak ödediğiniz miktarı fazlasıyla size geri kazandırır.

Learn more about Uddeholms offer for the Steel Mill and Mining Industry:

Download brochureSabit bilya yatağı: Uddeholm Impax Supreme

Haddelerde bilye yatakları ciddi yüklemelere karşı dayanç göstermelidir. Yataklar için gövdeler bu nedenle yüksek dayanıklı çeliklerden yapılmalıdırlar. Uddeholm Yüksek Performans Çelikleri bu tip aşırı yüklemeleri karşılayabilecek çeliklerdir.

Bu işlem için Uddeholm Impax Supreme uygun bir tercihtir.

Uddeholm Impax Supreme hakkında daha fazla bilgi alın:

Product information

Cutting data recommendations

Standard dimension program


Yüksek dayanımlı besleme silindiri: Uddeholm Sverker 21 ile rakipsiz dayanıklılık

Soyma makinelerinde besleyici rotları had safhada uzun ömürlü besleyici rulolarına ihtiyaç duyarlar. Uddeholm Yüksek Performans Çelikleri iyi bir ısıl işlemle birlikte arzulanan özellikleri karşılamaktadır.

Resimde görülen, Uddeholm Sverker 21’den imal edilmiş besleyici rulolarıdır.

Uddeholm Sverker 21 hakkında daha fazla bilgi alın:

Product information

Cutting data recommendations

Standard dimension program


 


Uzun ömürlü destek silindiri: Vanadis 4 Extra yeni nesil toz metalürjik çelik

Üretim prosesleri genellikle güvenilir ve sağlam bir destek ihtiyacı duyarlar. Yüksek alaşımlı toz metalürjik Uddeholm Yüksek Performanslı Çelik’ten imal edilmiş destek silindiri ile parçanızın ömründe ciddi bir artış yaşanır.

Resimde görülen destek silindiri Uddeholm Vanadis 4 Extra’dan imal edilmiştir.

Uddeholm Vanadis 4 Extra hakkında daha fazla bilgi alın:

Product information

Cutting data recommendations

Standard dimension program


Torna aynası: Uddeholm Unimax ile emniyetli ve güvenli bir aparat

Torna aynası çalışılan parçanın sıkı durmasını ve hareket etmemesini sağlar. Uddeholm Unimax sertlik ve tokluğun eşsiz birlikteliğini sunan Uddeholm’a ait yeni kalite bir çeliktir. Unimax ile en yüksek gerilim ve gerinimlere dayanabilecek malzeme imal edebilirsiniz.

Resimde görülen torna aynası Uddeholm Unimax’dan imal edilmiştir.

Product information

Cutting data recommendations

Standard dimension program