Kalıp Avrasya 2014 Fuarı Detaylar “Materials Science and Engineering A” da makalemiz yayınlandı Detaylar 2. Uluslararası Yüzey İşlemler Sempozyumu Detaylar Böhler Uddeholm Gebze'ye Taşındı Detaylar Uddeholm Metal Enjeksiyon Semineri 2014 Seminer Detayları

Teknik Destek

Uddeholom, müşterilerine sadece en iyi çeliği ve en iyi ısıl işlemi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda da teknik hizmetini sunuyor. Yüzyılların deneyimi ve birikimini, bir okul haline gelmiş Uddeholm ve ASSAB’ın uzman mühendisleri aracılığı ile paylaşılıyor.


Teknik servisimizin verdiği hizmet, hasar incelemeleri, problem tespiti ve çözümü, laboratuar hizmetleri, talaşlı işleme parametreleri, kaynak, alevle sertleştirme, eğitim ve seminerlerin tümünü kapsamaktadır. Kesme ve form verme, Plastik Kalıpçılığı, Dövme, Ekstrüzyon, Metal Enjeksiyon ve mühendislik çözümleri için Yüksek Performanslı Malzemeleri içeren çok kapsamlı bir bilgi birikimini paylaşmaya hazırız.


Uddeholm’un geniş ürün yelpazesi ve servisleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bulunduğunuz bölgeyi tıklamanız yeterlidir. Ürün, hizmet ve değerli bilgilerden oluşan bir takım çeliği dünyası sizin için açılacaktır.

Sales networkgo